Kontakty

Kontakt na správcu farnosti

V prípade, že chcete kontaktovať správcu farnosti vdp. Petra Kaštana, potrebujete nejaké informácie ohľadom krstov, sobášov, pohrebov a pod. prosím volajte na číslo telefónu: 0465453216, na emailovej adrese: fara.diviaky.n.n.@gmail.com, alebo kňaza osobne navštívte po ktorejkoľvek svätej omši.

Kontakt na správcu webovej stránky

V prípade, že chcete kontaktovať správcu webovej stránky, potrebujete nejaké info, upozornenie (zle napísané oznamy, zlé informácie a pod.) v rámci farskej stránky, prosím, aby ste písali na email: admin@farnostdiviaky.sk

Vopred upozorňujeme, že správca webovej stránky vám nemusí odpovedať včas na váš dotaz z dôvodu zaneprázdnenosti, za čo sa ospravedlňujeme. V prípade farských oznamov je smerodatné to, čo bolo vyhlásené pri nedeľných svätých omšiach. 

Ešte raz upozorňujeme, že tento email nieje na správcu farnosti!!!! Správcu farnosti (kňaza, farára) kontaktujte na hore uvedenom emaily alebo telefónnom čísle, poprípade po ktorejkoľvek svätej omši. Za pochopenie ďakujeme!!!

Nahlasovanie úmyslov svätých omší

V prípade nahlasovania úmyslov sv. omší, kontaktujte prosím poverené osoby a to: V Diviackej Novej Vsi p. kostolníčku Královú na mob.č. +421911120940 alebo môžete  úmysly nahlásiť po omšiach a v Diviakoch nad Nitricou p. Kováčovú na mob.: +421915792409.

Zabezpečenie speváka na pohreby

V prípade zabezpečenia speváka na pohreb kontaktujte p. Oberta na tel.: +421465453289 alebo jeho vnučku sl. Oršulovú na mob.: +421908886869. Pán Obert spieva na pohreboch tak v Diviakoch nad Nitricou ako aj v Diviackej Novej Vsi. Za pochopenie Ďakujeme!

UPOZORNENIE!

Ak niečo potrebujete od kňaza farnosti, nepíšte !!! na email správcu webovej stránky, nakoľko je to zdĺhavý proces, kedy informujeme kňaza a je možné, že budete potrebovať niečo, na čo môže odpovedať iba kňaz.