Kontakty

Kontakt na správcu farnosti

V prípade, že chcete kontaktovať správcu farnosti vdp. Petra Kaštana, potrebujete nejaké informácie ohľadom krstov, sobášov, pohrebov a pod. prosím volajte na číslo telefónu: 0465453216, alebo kňaza osobne navštívte po ktorejkoľvek svätej omši.

Kontakt na správcu webovej stránky

V prípade, že chcete kontaktovať správcu webovej stránky, potrebujete nejaké info, upozornenie (zle napísané oznamy, zlé informácie a pod.) v rámci farskej stránky, prosím, aby ste písali na email: admin@farnostdiviaky.sk

Vopred upozorňujeme, že správca webovej stránky vám nemusí odpovedať včas na váš dotaz z dôvodu zaneprázdnenosti, za čo sa ospravedlňujeme. V prípade farských oznamov je smerodatné to, čo bolo vyhlásené pri nedeľných svätých omšiach. Za pochopenie ďakujeme!!!

Nahlasovanie úmyslov svätých omší

V prípade nahlasovania úmyslov sv. omší, kontaktujte prosím poverené osoby a to: V Diviackej Novej Vsi p. kostolníčku Královú, t.č. zastupuje p. Berciová a úmysly môžete nahlásiť po omšiach. v Diviakoch nad Nitricou p. Kováčovú na mob.: +421915792409.

Zabezpečenie speváka na pohreby

V prípade zabezpečenia speváka na pohreb kontaktujte p. Oberta na tel.: +421465453289 alebo jeho vnučku sl. Oršulovú na mob.: +421908886869. Pán Oršula spieva na pohreboch tak v Diviakoch nad Nitricou ako aj v Diviackej Novej Vsi. Za pochopenie Ďakujeme!

UPOZORNENIE!

Ak niečo potrebujete od kňaza farnosti, nepíšte !!! na email správcu webovej stránky, nakoľko je to zdĺhavý proces, kedy informujem kňaza a je možné, že budete potrebovať niečo, na čo môže odpovedať iba kňaz.